Dla firm

Planują Państwo imprezę korporacyjną lub grupowe spotkania na Dolnym Śląsku? Zorganizujemy dla was niezapomnianą imprezę, którą uczestnicy będą wspominać przez lata!

Oderwijcie się od zwykłego dnia w pracy na rzecz ekscytującej zabawy na torze gokartowym „2xTAK” w Bolesławcu . Zaproście pracowników, wykonawców, klientów, dealerów lub rodzinę do udziału w jednym z naszych elektryzujących pakietów, bądź imprezie indywidualnie dostosowanej do Waszych potrzeb.

Na torze kartingowym można spędzić niezapomniane chwile w gronie przyjaciół, współpracowników, jest to świetny pomysł na integracyjną imprezę firmową, w czasie której można zobaczyć w jaki sposób reagujemy w sytuacjach ekstremalnych.
Świetna zabawa, połączona także z nauką techniki jazdy która przydaje się bardzo w warunkach ulicznych.
Jesteśmy przekonani że po pierwszej jeździe zobaczą Państwo, że czas spędzony na torze, nie był czasem zmarnowanym i pozostanie pragnienie, aby znowu usiąść za kierownicą gokarta.
Na naszym torze możemy zaproponować Państwu między innymi:

  • sztafetę
  • mały puchar
  • wyścigi indywidualne.

Oprócz wyścigów kartingowych przygotowaliśmy dla państwa również wiele innych konkurencji i zabaw podczas których można wspaniale się pobawić jak i również poczuć ducha rywalizacji.

Oto kilka przykładowych konkurencji, z których składa się event:

  • ćwiczenia z doskonalenia techniki jazdy pod okiem wykwalifikowanych instruktorów techniki jazdy
  • kontrola poślizgu w samochodzie na trolejach
  • test „Stewarda” - płynna, dynamiczna technika jazdy w specjalnie przygotowanym do tego celu samochodzie
  • tor przeszkód w goglach symulujących stan nietrzeźwości oraz pod wpływem narkotyków

Dla wielu amatorów jazdy jest to niezapomniana zabawa i możliwość podniesienia swoich umiejętności do kierowania pojazdem, a dla osób wprawionych w jeździe na czterech kółkach możliwość sprawdzenia samego siebie w zadaniach przygotowanych przez instruktorów.

Proponujemy także, jako atrakcje dodatkowe przejazdy prawdziwym samochodem ciężarowym, autobusem lub traktorem na fotelu kierowcy oraz korzystanie z naszych symulatorów dachowania i zderzenia w których można zobaczyć jak faktycznie wygląda niebezpieczna sytuacja w aucie.

Teren ośrodka zamykamy tylko wyłącznie do Państwa użytku, więc osoby z zewnątrz nie mają możliwości korzystania z obiektu.

Mamy również możliwość zapewnienia Państwu cateringu oraz fotografa na całą imprezę.

Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie!

Serdecznie zapraszamy do współpracy!